USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Cartagena Suites De Manga Cartagena Cartagena Suites de Manga Cartagena Français Ελληνικά עברית Cartagena Suites De Manga Cartagena 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Cartagena Suites De Manga Cartagena Cartagena Suites De Manga Cartagena Română Русский Cartagena Suites De Manga Cartagena Türkçe
  • Επικοινωνία

Cartagena Suites De Manga

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-28
2026-09-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

100

Cartagena Suites De Manga

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Κλιματισμός
 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Cartagena Suites De Manga βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία, και παρέχει εύκολη πρόσβαση στον Καθεδρικό ναό San Pedro Claver που είναι σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Για την απόλυτη άνεση στους επισκέπτες παρέχονται Wi-Fi και ιδιωτικός χώρος στάθμευσης

Οι Las Bóvedas απέχουν 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Κάστρο Σαν Φελίπε ντε Μπαράχας που είναι σε απόσταση 550 μέτρων. Καθεδρικός ναός της Καρθαγένης βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1,1 χλμ.

Το διαμέρισμα παρέχει ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας. Το μπάνιο επίσης διαθέτει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως κουζίνα με ψυγείο. Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Rafael Nunez βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών οδήγησης και η στάση λεωφορείων to Terminal απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από το Cartagena Suites De Manga.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Carulla Castillogrande
    2,5 χλμ.
  • Παραλία Castillo Grande
    2,6 χλμ.
  • Casa de huespedes ilustres
    2,7 χλμ.
  • Marinas del Caribe
    2,5 χλμ.
  • Bahia de Santa Cruz de Castillo Grande
    2,7 χλμ.
  • η Παραλία Bocagrande
    2,7 χλμ.
  • Clinica Medihelp
    2,7 χλμ.
  • Supermercado Megatiendas Bocagrande
    2,6 χλμ.
  • Baluarte de San Juan Evangelista
    2,7 χλμ.
  • Καζίνο Rio Cartagena Casino
    2,7 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Rafael Nunez
    6 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Πυροσβεστήρες
  • Κάρτα-κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Στεγνωτήρα

Υπηρεσίες

  • Πλύσιμο ρούχων
  • Στεγνοκαθαριστήριο

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Καθιστικό
  • Πρέσα παντελονιών
  • Πλυντήριο ρούχων
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: έως 11:00
Αριθμός αδείας162692

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το Cartagena Suites De Manga;

    Castillo de San Felipe de Barajas καθώς και PLAZA San Felipe βρίσκονται κοντά στο το Cartagena Suites De Manga.
  • ❓

    Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Cartagena Suites De Manga;

    Η τιμή κράτησης στο το Cartagena Suites De Manga αποτελεί 67$.
  • ❓

    Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το Cartagena Suites De Manga;

    Το το Cartagena Suites De Manga παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-28
2026-09-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Cartagena Suites De Manga, Κολομβία

26-37 Carrera 17, Cartagena, Κολομβία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © cartagena-hotels.net

All rights reserved